e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Літо закінчується. І чомусь значно швидше, ніж ми розраховували. На гроші, що одержуєм 2017, для більшості населення, самий неродючий. Практично з усього, що було заплановано навесні, вдалося реалізувати відсотків на 30. Коштів залишилося, хіба тільки що доріжки побетонувать. Можна найняти бригаду будівельників і молитися Богу щоб ваші доріжки, до наступного літа, не розтанули разом зі снігом, а можна випробувати давно заіржавілу лопату на предмет залишкової міцності в справі самостійного облаштування присадибної території і пишатися результатом своєї творчості ще довгий час.
Банальне запитання: «Як це робиться?» Начебто не найскладніше, але поради сусідів часто суперечливі, що серйозно

впливає на дату впевненого старту.
Наприклад пісок?
Так, пісок буває різний.
В основному, в будівництві, використовують: річковий пісок і яружний (або кар'єрний). Є ще й морський пісок, але це вже ближче до моря, кварцовий для виробництва скла, перлітовий (працює як утеплювач) і ін.
У нашій справі, досить пам'ятати, що річковий пісок застосовується: при спорудженні фундаментів, панелей перекриттів, виробництва штучного каменю, виготовлення тротуарної плитки та ін. Виробів що зазнають атмосферних впливів.
Яружний (або кар'єрний) пісок, завдяки вмісту в ньому глини, більш пластичний, не так швидко сідає і найкращим чином підходить для кладки цегли, штукатурення стін, стяжки підлоги (всередині приміщень). Для виробництва тротуарної плитки яружний пісок не підходить так як вміст у ньому глини, в зимовий час, може призвести до того що плитка "постріляє", простіше кажучи потріскається її зовнішня поверхня.
Безумовно вам знадобиться ще й співвідношення піску, води і гравію, але це вже в іншій статті: Як приготувати бетонний розчин?

Додати коментар


Захисний код
Оновити