e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

×

Повідомлення

Failed loading XML... error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1 error parsing attribute name attributes construct error Couldn't find end of Start Tag enclosurelength line 1

Хто б там що про себе не думав, а людство як і раніше ділиться на три категорії. Технічний прогрес мало що змінив в духовному розвитку людини. Іноді навіть здається що змінив та не на її користь. На жаль, тільки в критичних ситуаціях ми здатні це не тільки бачити а й розуміти.

Отже три категорії та їх ознаки.

«Стадні» – ті, яким потрібен «пастух» що наглядатиме за ними, виводитиме на пасовище, на зелену траву, на водопій. Для «стадних» це вершина щастя – про них турбуються! Їх мало турбує майбутнє, в якому, в кінці –кінців, вони підуть на ковбасу. Вони це розуміють, але: «Що вдієш, така далектика життя». Тому, головне тут і зараз. І головне щоб пастух був не ледачий і знав де добре пасовище. В цілому, їм все рівно куди йти, на бійню чи на пасовище. Вони будуть йти за пастухом.

 «Зграйні» - ті яким портібен «вожак» - найсильніший, найхитріший, найнебезпечніши,й що може утримувати порядок в зграї і веде зграю на здобич чи на захитст своєї кормової території. Незважаючи на те що це досить не проста умова, тим не менше, в зграї, кожен намагається зайняти місце вожака, бо воно гарантує і кращий кусок, і кращу самку, і затишне місце на відпочинку. Слабких зграя не терпить, тому на довго вони в ній не затримуються. Незважаючи на високий статус лідера, «вожак» також не позбавлений деякого дискомфорту, навіть на відпочинку дрімає в пів ока, пам’ятаючи, що він теж може перетворитися на їжу, якщо зграя запідозрить його в слабкості.

Вільні - ті яким не потрібен ні пастух ні вожак, бо в них хватає розуму і відваги: і їжу здобути, і себе захистити. В старі, ведичні, часи таких називали «хортами». Вони утримували кордони між «стадними» та «зграйними» розуміючи що у «зграйних» дефіцит моральних якостей і «стадних» вони можуть «загризти» просто заради мисливської розваги. Для людства, проблема в тому що вільні не бажають бути ні «пастухами» ні «вожаками». У них своє світобачення, і перші дві категорії, для них, надто примітивні, щоб серйозно за них перейматися. Можливість об’єднання для них також існує, але тільки на час вирішення конкретних проблем і під обмеженим керівництвом обраного лідера.

До чого це все?

Останні світові проблеми, в формі пандемії, дуже чітко провели межі, між цими трьома категоріями (навіть війна не змогла цього зробити). Більш того, дії влади, більшості країн світу (і України також)наводять на думку, що людство намагаються повернути до першого, найпримітивнішого рівня розвитку.

З цього приводу, на мій погляд,непогона стаття для роздумів….

Примусова вакцинація? Колишній міністр внутрішніх справ Австрії Герберт Кікль різко розкритикував у парламенті політику щодо COVID-19

22 квітня 2020 року депутат Герберт Кікль (Herbert Kickl), екс-міністр внутрішніх справ Австрії (2017-2019) з трибуни парламенту чітко пояснив, чому Себастьян Курц (Sebastian Kurz) – федеральний канцлер Австрії – та його уряд проводять деструктивну тоталітарну політику навколо коронавірусної інфекції.

1. Чому тенденція в плані зниження смертності є також позитивною у Швеції поряд з Австрією та іншими країнами, які застосували жорсткі обмежувальні заходи? Чому у Швеції ні соціальна система, ні медицина не впали, а нормальне суспільне життя триває без істотних змін? При цьому шведський уряд не працює над тим, щоб шпигувати за своїми громадянами за допомогою Big Data, а на тих, що гуляють, не доносять як на небезпечних.

2. Мені цікаво: чому у Швеції ситуація в цілому позитивна? [Звертається до віце-канцлера Австрії] Я хочу нагадати вам про ваші слова. Згідно з вашою теорією, у Швеції має бути не менше 100 тисяч мертвих. Має бути вибухонебезпечний розвиток інфекції. Ви говорили про це на початку березня. Ви говорили, що вся охорона здоров’я впаде, якщо не слідувати вашому шляху. Що буде масове вимирання. Ви представили ваш шлях як єдиний варіант. Але чому це не так у Швеції? Чому там не перепрофілювали хокейні стадіони в морги? Адже це була ваша візуалізація. Протягом багатьох тижнів ви працювали над такою візуалізацією. Жодної прес-конференції з вами, жодного інтерв’ю, де ви б не малювали сценарії жахів. Ви ввели все населення у стан страху і жаху. Ви добилися того, щоб ЗМІ показували якомога більше фотографій трун. Це означає, що ви розраховували на страх населення. Я висуваю вам серйозне звинувачення.

3. Ви [звертається до канцлера Австрії] натиснули на примітивний страх людей. Страх за своє здоров'я і своє життя, і за життя родичів, друзів... Цим ви підвели їх до «нової нормальності», яка полягає в тому, що зараз доносять на своїх майже як у Штазі. Ви настільки залякали людей, що вони, перебуваючи у своїй машині, наодинці, носять маску. Це взагалі ні від чого не захищає, але люди носять цю маску, куди б вони не пішли, там, де нема ніякої загрози й вони нікого не наражають на небезпеку. Все тому, що ви систематично підготували для цього ґрунт. Ви настільки далеко зайшли, що, по-вашому, вийти на кілометр від свого житла стало рівносильно підхопити хворобу. На таких людей підозріло дивляться і навіть відгороджуються від них. І це «нова нормальність». І створили її ви.

4. Більшість ЗМІ засіли в системі з виробництва страху. Безліч ЗМІ ви підкупили. І саме така корумпованість потім оголошується «виразом відповідальної поведінки». ЗМІ дозволяють себе підкупити, і якщо я не критикую федеральний уряд, то це називається «діяти особливо відповідально».

5. Зрозуміло, вам потрібна трибуна ЗМІ. Без всієї цієї драматичної постановки з трунами не потрібен був би ніякий рятівник. Ті, що критикують цю схему, отримують роль невіруючих єретиків. Вони нібито божевільні, у них нібито тільки гірші з усіх мотивів. Адже вони не вписуються в вашу концепцію. Це також результат останніх тижнів – «нова нормальність».

6. Але, пане канцлере, ні. Байка про те, що ваше управління запобігло великій медичній катастрофі, спростована. Це ваше оповідання про відсутність альтернатив провалено, оскільки ми бачимо досвід інших: взяти хоча б Швецію. Також у нас є свої цифри. Подивіться на Німеччину та Австрію. Про що говорять деякі експерти, якщо у них ще залишилася можливість висловлюватися. Подивіться на зниження заражень і смертей ще до того, як введення ваших заходів могло на що-небудь вплинути. Ви повинні почати з цим рахуватися.

7. Результат вашої політики можна оцінювати за реальними результатами, де є справжній причинно-наслідковий зв'язок. 900 тисяч осіб зі скороченим робочим днем і невідомістю, що буде потім. Сотні тисяч безробітних, яким незрозуміло, чи зможуть вони потім повернутися на роботу і на яких умовах. Для них Різдво в цьому році буде сумним, як і для багатьох підприємців на межі існування. Тисячі реальних підприємців, дрібних і великих, в різних галузях втратили основу існування за одну ніч – завдяки вам. Ви перетворили їх на жебраків і відняли у них законне право на повну компенсацію. Ось це – причинно-наслідкові зв'язки.

8. Ви любите говорити про «маяки». Ось вам маяки «нової нормальності» з апаратним забезпеченням бюрократії та з програмним забезпеченням на основі страху. Це нова операційна система. «Нова нормальність» в Австрії у 2020-му. І ми не хочемо цього. І я не думаю, що основна маса населення хоче таку операційну систему.

9. Пане канцлере. Ми всі вийдемо з цієї ситуації – мудрішими, з досвідом і з науковими даними. І це причина, чому я більше не довіряю вам. Ви повинні були б тут визнати, що ваш курс не безальтернативний. І що ваші експерти не єдині володарі істини. Безальтернативним є, наприклад, обертання Землі навколо Сонця. Хоча там теж потрібно якийсь час для усвідомлення. Потрібен був час, щоб правителі визнали єретиків правими.

10. Подумайте про свою стратегію, пане канцлере. Ваша стратегія – ні що інше, як слідування політичному стадному інстинкту, який почався в Китаї, поширився на інші країни, а ви вскочили в цей ряд, слідуючи політичному стадному інстинкту. І тепер я хочу нагадати про Галілео Галілея. Тому що мова про те, щоб домогтися прозорості і знання за допомогою емпіричних фактів, на основі яких треба виробити відповідну стратегію. Але те, що ви робите з вашими графіками, цифрами й таблицями – ви вводите людей в оману, хоча реально самі перебуваєте в сліпому польоті. Ви повинні припинити прямо і побічно вводити людей в паніку.

Але ви робите все навпаки, стверджуючи, що нормальність повернеться з появою вакцини. Що, мабуть, означає примусову вакцинацію. Так і говоріть прямо, канцлере. З нами таке не пройде.

11. Я порахував – це була 60-та сесія вашого федерального уряду. Говорили лише про ваші обмежувальні заходи. А ви поговорили про безробітних, про підприємців, про сім’ї із зобов'язаннями, про туризм, гастрономію, про людей, котрі страждають від хвороб окрім коронавірусу? Жодної ясності, прозорості, передбачуваності в цих сферах. Єдине, на що ви здатні, це невідповідності, суперечності й нестикування. 

12. Пане канцлере, вчіться у кращих і керуйтеся здоровим глуздом замість вселення страху. Подружіться зі звичайною нормальністю і підіть від вашої «нової нормальності». І не бавтеся з тим, щоб виняткові умови перетворилися на правило. Таке моє емоційне відкрите звернення отримає багато ворожості. Але я ризикну припустити, що в нашій країні є право на інші позиції, окрім як поклоніння вашій «новій нормальності».

І ще: я не хочу, щоб після того, як ви відібрали засоби існування в дуже багатьох, після того, як ви обмежили їх свободу, ще й правда стала жертвою вашої «нової нормальності» – завершив свій виступ Герберт Кікль (Herbert Kickl) у Національній раді Австрії 22 квітня 2020 року.

В.Горда

Взято звідси: https://www.ar25.org/article/prymusova-vakcynaciya-kolyshniy-ministr-vnutrishnih-sprav-avstriyi-gerbert-kikl-rizko?fbclid=IwAR2MAGiiLE_UfFu-aMAVjor71eOW4deTKaXNprgxgbFOq0FsBEx6W9l5z28

Додати коментар


Захисний код
Оновити