e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Знаю що на цей сайт заходить чимало росіян.
І хоч ми майже не спілкуємося в коментаріях, все ж таки на німе запитання багатьох з них: «Как же так и почему?» Спробую відповісти.
Напевно важко знайти слова, які могли б описати ту гіркоту, що виникла в результаті протистояння, раніше двох братніх народів, які іменують себе слов'янами. Неможливо навіть уявити шкоду, завдану слов'янській єдності в результаті егоїстичних, бездумних дій політиків з обох сторін. Не тільки нам, а й нащадкам нашим ще довго нести хрест недовіри і підозрілості, переходячи на інший бік вулиці, щоб уникнути зустрічі і не подавати один одному руку. Напевно, час затягне рани, але залишаться шрами і фантомні болі, як в тілі, так і в душі. І це вже нікуди не діти, за це доведеться розраховуватися, і нам, поколінню яке не змогло запобігти тій гидоті, яку несе в собі війна, і нашим нащадкам що народились і виросли в пелюшках пропаганди приниження собі подібних.

Ми не пройшли випробування на єдність, порозуміння і взаємну підтримку. Більшість з нас не тільки не прокинулися, але ще глибше занурилися в гіпнотичний сон, навіяний аморальною пропагандою особини, що забажала навісити собі на вуха імператорську корону і канонізоватися ще за життя (Чого в дійсному слов'янському світі ніколи не було, і бути не може). Незважаючи на це, хор підспівувачів уже почав кроїти імператорський каптан, хвацько перекроюючи історію і пришиваючи деталі, які з запасом стали перекривати скромні слов'янські обереги, формуючи візантійських характер первісного псевдовеличія.

Каптанчик, треба сказати, виходить нескладний можна навіть сказати смішний, особливо на погляд заморської публіки, яка в історії так само трохи розбирається і на візантійські «прибамбаси» дивиться з неприхованою усмішкою та іронією.

Втім, не будемо розвивати цю думку. Кесарю, що називається кесаріве, а нам би своє осилити.

Так ось. Для того щоб хоч якось призупинити той каток, яким намагаються закатати СЛОВ’ЯН в лайно, перше що необхідно зробити, вилізти з лайна самим і не штовхати туди своїх співродичів. Українцям це прийшло в голову значно раніше, ніж росіянам і вони вирішили цей процес реалізувати, притому вже з другої спроби. Не зовсім вміло, можна сказати, навіть незграбно, але зате досить сміливо і рішуче.

І тут, для росіян світ перевернувся.

- Как это так? Почему нас не спросили?

У відповідь.

-А чому хтось у когось повинен питати, як і коли йому, в своїй хаті, порядок наводити ?

-Нет, ну как же, могли бы старшего брата и спросить?

-А хто сказав, що він старший? Це він у своїй хаті старший!

-Да вы как разговариваете? Вы говорить научитесь, вас с вашим языком понять трудно.

-Чому ж важко? Нормальна мова, слов'янська, давно на ній розмовляємо. Он і дітей підправити хочемо, а то зовсім на суржик «з'їхали».

-Вы что с печки попадали? Вилы себе понарисовывали и тащитесь.

-Чому вила? Нормальний тризуб, від предків залишився, не те що ваш мутант двоголовий.

-Не, ну вы не братья, вы хохлы! Даже хуже. Вы жидобандеровцы. Откуда вы взялись?

-Літописи вивчайте, там все написано.

-Не, ну ты погляди на них, совсем охренели. Они скоро наших детей жрать начнут, а кого не съедят в рабство…

-Та ну, не дурійте, у нас поки є чим займатися і без вас.

-Шо? Без нас? Ну всё! Хана! Пора бить морды!!!

Іронізую звичайно, але приблизно так. Багато хто мені заперечать: Не все так просто. Євреї і все таке ...

Ага, і таке і ще Бог знає яке, а по факту, у когось просто зарозумілість зашкалює. Подобається це комусь чи ні, а Україна була, є і буде. Зі своєю мовою, своїми традиціями, своїми піснями, гетьманами і іншими особливостями, і тільки від вас, росіян, залежить, згадаємо ми коли не будь що були братніми народами чи будемо переходити на протилежну сторону вулиці, при зустрічі, що б не подавати один одному руку!

В.Горда

Додати коментар


Захисний код
Оновити