e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Саме так.
Ця манірна лукава «дама», сьогодні, нагадує перелякану коняку яка тільки хропе та б'є копитами, а реально ні на що вплинути не здатна. Роззброївши, разом з країною, яка сьогодні є найбільшою загрозою для світу, Україну, під виглядом гарантій безпеки та економічно-політичної допомоги в напрямку зростання добробуту українців - Європа м’яко кажучи «облажалась» якщо не на всі 100 то на 99% точно.
Не потрібно бути геніальним аналітиком щоб побачити як путін дуже яскраво це проявив через останні події в Донбасі.
Сьогодні в нього достатньо козирів щоб доводити своїм союзникам, що тільки він здатен відповідати за «базар», не зважаючи ні на жертви, ні на санкції, ні на політичну ізоляцію.
 На превеликий жаль, саме цього, не скажеш, про Європу. І згадка про європейський вибір починає викликати одне дуже суттєве та дискомфортне запитання: «А чи вартує Європа хоч краплі крові пролитої за її ідеали та принципи?» Питання дійсно не є риторичним, бо стає очевидним той факт, що один з головних цих принципів ( гарантії для партнерів) лежить в площині багатовимірної невизначеності. Всі механізми, якими володіє Європа, виявилися нікчемним мотлохом, коли питання стало руба: «Або-або».
Так є санкції.
Ефективні вони?
В якісь мірі так.
Чи впливають вони на свідомість переважної більшості росіян?
Ні.
Яка причина?
Проста. Раціон більшості росіян складається з основних трьох продуктів: горілка, кисла капуста та хліб. Цього добра в Россії вистачить ще на десятиліття і простим росіянам плювати на те що в когось із олігархів на один «майбах» буде менше і його не пустять в Європу чи Америку.
Розуміють це в Європі?
Напевно, що так.
То для чого цей цирк?
А для вигляду. Щоб можна було сказати:»Ми ж вам допомагаємо».
Хлопці, ви щось переплутали. Це не ви, а ми маємо вам допомагати, а ви повинні забезпечити виконання гарантій та взятих на себе зобов’язань, навіть якби вони були озвучені тільки в усній формі. В противному разі ви такі ж «кидали» як і россія.
Вдумайтесь в цинізм того що зараз відбувається. Спочатку разом з россією нас перетворювали в демілітаризовану зону, знову ж таки, наголошую, під гарантії цілостності та безпеки, а сьогодні надають нам кредити щоб ми за свій рахунок створювали щит для захисту їхньої, вибачайте, задниці. При цьому добре розуміють, що на все це підуть роки, а люди гинуть вже сьогодні.
Ну не здатні ви виконати взяті на себе зобов’язання. Ну слабенькі ви в колінцях. То дайте хоч нам захистити батьківщину, або померти достойно не в ваших черевиках, а в чомусь більш-менш боєздатному.
Заради справедливості повинен згадати ще одного гаранта – заморського, який теж, якось дуже довго запрягає, і все те що стосується Європи, його стосується не в меншій, а в ще більшій мірі.
Одним словом панове, нам здається, що у вас діарея, а нам з засланцями не по дорозі.
Слава Україні!
Героям Слава!
 
В.Горда

Додати коментар


Захисний код
Оновити