e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Лідери бойовиків намагаються забезпечити дотримання режиму припинення вогню, який порушують непідконтрольні їм збройні угрупування

Про це в ефірі телеканалу «Інтер» повідомив губернатор Донецької області Олександр Кіхтенко, передає Еспресо.TV з посиланням на Укрінформ.

 

«Сумнозвісного Безлера дуже дратує, що з його території ведеться обстріл позицій українських військ і найстрашніше, що з контрольованої ним території, зі сторони Макіївки, Ждановки ведеться обстріл районів Донецька», — сказав Кіхтенко.

За його словами, результати перемовин з українськими громадянами, російськими військовими і представниками ОБСЄ показали, що всі учасники конфлікту хочуть миру, окрім кількох непідконтрольних озброєних угрупувань сепаратистів.

«Всім набридла війна, люди хочуть миру, хочуть його і військові. Але проблема в тому, що є непідконтрольні підрозділи сепаратистів, які не хочуть виконувати умови мирних договорів і мають свої особливі погляди на досягнення миру», — зазначив він.

Водночас лідери більшості угрупувань бойовиків зацікавлені у припиненні вогню та охоче йдуть на перемовини.

«Так, безумовно, бойовики також зацікавлені в припинені вогню і сьогодні військові активно ведуть ці перемовини. Думаю, вони повинні привести до позитивних результатів», — наголосив губернатор Донеччини.

Гості сайту

На сайті 269 гостей та 0 користувачів

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)