e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

 

    Друзі, хто хоч раз користувався біноклем, знає про незручності які зазнав при його використанні. В першу чергу це, не завжди можливе зведення зображення в одне, через вади що виникають в результаті експлуатації приладу. Тому маючи можливість розглядати обєкт двома очима, ми все рівно прикриваємо одне око і згадуючи таку вже сакраментальну фразу:"А що робити куме?" намагаємось щось розгледіти через одну половину свого приладу. Більш того, в дощову погоду, далеко не всі біноклі, виробники рекомендують до роботи. А ті що можуть використовуватися, коштують не дешево. І якщо ви користуєтесь ними на рибалці чи охоті, це пів біди (можна перечекати негоду), але коли ваше завдання наглядати за противником, який може дощу і не боятися, тоді вирішення цьго завдяння може дещо ускладнитися.

Алеж, не будь ми українці.) Вихід знайдемо і з цієї ситуації. Попався якось в рекламі прилад... Звичайно китайський.)) Звичайно на "Аліекспресс".)) В опису до приладу, значна частина дурні, але є й правильні речі. Зважаючи на те що зіславшись на неправильний опис його можна повернуть продавцеві, з відшкодуванням затрачених коштів, вирішив придбати.

Щоб не тягнути кота за хвіст скажу:"Не погано. Навіть досить не погано". Чітке, яскраве зображення з досить широким полем зору, легший за бінокль, в полі зору дальномірна сітка, є можливість встановити на штатив. В ванній ще не купав, але маючи деякий досвід експлуатаціі подібних речей, готовий вірити що дощу не боїться. Ціна демократична.

Одним словом: "Можна брать."))