e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Для збільшення клацніть на картинці лівою кнопкою "мишки"За приклад такого налаштування візьмемо бінокль «Конус» зі змінною фокусною відстанню від 7 до 21 крата. (Таким же чином налаштовується більшість аналогічних біноклів різних виробників.)

Перше що ми повинні зробить – вибрати необхідну величину збільшення (приближення) пересуваючи важіль трансфокатора вгору/вниз (позиція 1 на малюнку) при цьому не зважаємо наскільки різке зображення ми спостерігаємо через прилад.

 

Друга наша дія полягає в досягненні різкого зображення в лівій частині бінокля. Для цього закриваємо праве око і повертаємо (вперед/назад) колесо між правою та лівою частинами бінокля.(позиція 2)

Третя дія – закриваємо ліве око і повертаючи (вперед/назад) окуляр правої частини - досягаємо найкращої різкості зображення яке спостерігаємо правим оком.(позиція 3)

Є ще і четверта дія, це коли розвертаючи або звертаючи обидві частини приладу, та спостерігаючи за зображенням, обома очима, ми досягаємо єдиного зображення предметів. Якщо в вас остання дія результату не дала (зображення двоїться) тоді вам потрібно підрегулювати прилад за допомогою повертання кілець що знаходяться в об’єктивах приладу.

Ще одна деталь, яку потрібно пам’ятати при користуванні біноклем з перемінною фокусною відстанню.

При зміні збільшення або зменшення фокусної відстані (приближення чи віддалення) в значних межах, вам доведеться повторити налаштування. Це одна з причин через яку польові біноклі виготовляють з фіксованою фокусною відстанню.

Для збільшення картинки, наведіть на неї курсор та нажміть ліву кнопку "мишки".

В.Горда

{jcomments on}