e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

З чого починається захист житла?
Правильно з вхідних дверей.
Не будемо, в цій статті, заглиблюватися в нетрі Фен-шуя. Хоча і це важливо. Зараз про інше, про те наскільки захищений і безпечний ваш будинок. І як ви вже здогадалися, вхідні двері в цьому питанні відіграють далеко не останню роль. З них, з цих дверей і починається організація всієї системи безпеки будь-якого житла. Міцні надійні замки не розкіш, а атрибут об який повинен спіткнутися будь-який бажаючий потрапити в ваше житло, без вашого на те найвищого дозволу. Для ветеранів злодійського руху ця перешкода може і не складати великої проблеми, а от для абітурієнтів і тих хто тільки починає вивчати тонкощі злодійського ремесла, надійні замки і первинні елементи сигналізації повинні серйозно ускладнювати здачу заліків перед своїми більш досвідченими колегами.

Для просунутих же учасників злодійського руху і техніка захисту повинна бути не менше і навіть більш просунутою ніж просте запирання вхідних дверей на два замки. Знову-таки оговорімся - мета повинна виправдовувати засоби. Якщо у вас за дверима голі стіни і старий продавлений предками диван, не варто ускладнювати собі життя. Навряд чи кому потрібен цей диван, якщо тільки ваші предки не нащадки царської родини, що так само, загалом то, навряд чи. Швидше за все, ваші предки прості пролетарі, в підсумку пролетіли мимо всього, крім квартири і дивана. При цьому квартиру вони отримали під пенсію і поїхали жити в село, залишивши вам, у спадок, диван з якого і починалося їх спільне пролетарське життя.
У цьому випадку ваше житло становить інтерес тільки для «обдовбаних» і «обкурених», які втратили реальність і орієнтацію в просторі і дійсності.
Що ж стосується злодійського світу, то він працює не поспішаючи, творчо і в більшій частині за наводкою. Пильні очі відзначать, коли в яких кількостях, якої якості біжутерією та іншими предметами розкоші ви користуєтеся, на чому ви їздите і в що одягаєтеся. І якщо у вас або у ваших близьких ще й проблеми з нетриманням мови, вам є про що турбуватися. Добре якщо просто обкрадуть. Розсипана крупа і цукор, розлиті напої, розбиті квіткові горщики і багато інших неприємних сцен, безперечно, засмутять вас до глибини душі (порядок в будинку доведеться наводити довго), але зате всі живі і здорові. Гірше якщо не відзначені печаткою інтелекту відморозки вирішать вас за всяку ціну пограбувати. Оскільки всі звивини в їхньому мозку від травм і мають вигляд прямих ліній, то і діють вони, в більшості випадків, прямолінійно, тупо, одним словом не заморочуючись про наслідки. У кватирки вони як правило, не лазять і двері їхня єдина перешкода яку вони долають так само тупо і грубо, іноді вивалюючи їх кувалдою. Хапають що під руку потрапить, по дорозі розмахуючи ріжучими та колючими предметами, видирають з вух сережки зривають кулони і браслети. Після їх відвідин постраждалі ще довго будуть перебувати під враженням, лежачи на лікарняному ліжку і шкодуючи що в цей момент не виявилося у них під рукою вогнемета або щонайменше самурайського дворучного меча.
Втім і тут є свої винятки, вас можуть пограбувати не доходячи до вашого житла. І якщо досвіду в спілкуванні з цією публікою у вас мало або взагалі немає, то і шанси ваші залишитися неушкодженим не великі. Втім, це вже окрема тема. Що ж стосується теми - «мій дім моя фортеця» і бажаючих в нього не санкціоновано потрапити, не заважає пам'ятати, що найбільш інтелектуальною і акуратною частиною злодійського світу вважаються «ведмежатники» старої школи. Дверні замки для них «пил». Ламають як правило сейфи і як правило не порожні. Меблі псують надзвичайно рідко. На кухню заходять тільки щоб води попити. Пролетарям від них загрози, практично, ніякої, а от забезпеченому люду, без добре продуманої системи оповіщення та реагування, немає сенсу заводити будинку сейфи.
Кілька посилань по темі:

http://mirsovetov.ru/a/housing/building-supplies/front-door.html

http://www.vashdom.ru/articles/m_37.htm

http://mirsovetov.ru/a/housing/cleaning-agents/choose-lock.html

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)