e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

1) будь-який соціальний мобільний додаток за замовчуванням "дивиться", "бачить" і "аналізує" вміст вашого контакт-листа. Неважливо що це - Whatsapp, Viber, клієнт Facebook, клієнт ВКонтакте, Zello і т.д.
- Вони всі мають доступ до ваших контактів, імен і номерів телефонів.
2) все перераховане вище "уміє" включати (а найбільш просунуті - і вимикати) приймач GPS (або користуватися A-GPS, визначаючи положення пристрою абонента по стільникових вишках). Декларується, що це відбувається тільки за запитом користувача. По факту, це може відбуватися коли завгодно, за бажанням д
одатку. Впливає на довгожительство батарейки і нагрівання апарату.
3) все перераховане вище "знає" і зберігає знання про ваших ip в підмережі стільникового оператора, деякі - зчитують IMEI (навіщо - мені не зрозуміло, тому що комерційного застосування ця инфа немає і це цікаво тільки стільниковому оператору, який збираэ цю інфу для спецслужб ).
4) все перераховане вище, в будь-який момент з адмінки "намалює" географічний і соціальний зріз будь-якого сегменту своєї аудиторії. У тому числі і окремо - "учасників загальних чатів". Особливо, якщо це завдання є не одномоментним, а систематичним.
5) залежно від платформи (Android, iPhone, Windows Phone) - у додатків більше або менше можливостей. Андроїд - безмежна свобода (а якщо ви зробили дурість і застосували root на своєму телефоні - можливості додатків безмежні). Найбільш закрита платформа (але необов'язково безпечна) - iPhone. Найнадійніша на цей момент - Windows Phone, тому фахівців "кулхацкер" для неї майже немає, ні у вояк, ні у спецслужб.
6) п.5 не скасовує вистежування одного або групи користувачів, збір даних про них і змісту їх листування. Все що ви робите всередині програми - це все тепер ваша з ним спільна власність.
7) Viber - розроблений, контролюється і належить громадянам РФ, група розробників - РФ, приписка Юрика (юридичної особи) - Ізраїль, але це нічого не змінює у світлі обговорюваного питання. Сервера - в хмарі, в т.ч. Амазон. Крапка.
8) Zello - розроблений, контролюється і належить громадянам РФ. Приписку Юрика (юридичну особу) міняли рази три. Знаходження серверів та інфраструктури - РФ. Крапка.
9) офіційний мобільний клієнт клієнт Facebook - контролюється російською групою підтримки. Всі відомості видадуть за запитом локальних спецслужб. Зобов'язані. Використання неофіційного клієнта нічого не вирішить. Користуються мобільними ВЕБВЕРСІЯМИ САЙТУ! тобто браузером, йдемо на сайт Фейсбук і користуємося. Від дій "російської редакції ФБ» не збереже, але від виготовлювачів говнокліентів проблеми тільки додаються.
10) В Контакті я навіть обговорювати відмовляюся, як і 100% всіх його "клієнтів" для телефонів. Суцільна дірка.
11) 4talk: Відмінний продукт, зручний, швидкий. Розроблено й адмініструється в Москві.
12) Line: розроблено південнокорейцями, виданий і управляється японцями, російський офіс існує.
Вихід? WhatsApp. Америкоси від і до. Немає безкоштовних дзвінків. Все інше - є. Офісу в РФ - ні. Безпека - достатня для обговорюваних завдань.
І вистачить тягати з собою в небезпечні місця дорогі і взагалі смарфони з планшетами. Розіб'ються, загубляться. Шкода.
{jcomments on}

Гості сайту

На сайті 376 гостей та 0 користувачів

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)