e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Два полюси одного міста, одного регіону і однієї держави.
Цей відео сюжет, звичайно, не новий, але далеко не всі з ним знайомі.
Далеко не всі відділяють Дончан від донецьких. І це неймовірно велика проблема. Це індикатор того, що суспільству набагато легше відірвати від себе шматок, жертвуючи великою частиною здравомислячих, патріотичних, нехай і не досить зручних в своїх поглядах, співвітчизників, ніж допомогти їм в пошуках нового місця в історії України її розбудові та єднанні. Мені скажуть: «То хто їм заважає брати зброю та захищати свої домівки, свої принципи, свою Батьківщину».
Я також задавав це питання багатьом чоловікам, які мігрували звідти ближче до центру. Хтось відповідав, що не було належної організації, хтось говорив проте, що не може стріляти в рідних та сусідів, а були й такі які казали, що не страшно вмерти, страшно залишитись нікому не потрібною калікою. І ця остання причина, на мій погляд, була найбільш переконливою. Можна довго дискутувати з цього питання, але опонувати буде дуже важко, бо прикладів того що нова влада працює по старому, а в деяких випадках і ще гірше вдосталь.
Це не критика.
Це розчарування.
І не тільки владою, а і нами, як суспільством.
Спочатку ми нав'язуємо владі своє бачення, вимагаючи одним махом відправити під три чорти, не дивлячись на заслуги чи промахи, стару гвардію чиновників і тут же дивуємось: «А якого біса воно не працює?»
А як воно буде працювати, коли досвіду, в тих, кому це «щастя» впало на голову просто не має.
Є тільки одна формула для вирішення цієї проблеми: «Патріотизм + професіоналізм = квітуча, сильна Україна».
Все інше дурня!
                                                    
{jcomments on}

Гості сайту

На сайті 321 гість та 0 користувачів

Найчастіше цікавляться

Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)
Відгуків (0)