e-mail: suverenw@gmail.com

Свій погляд

Україна для тих, хто її любить!

Пошук

Новини з відусиль

Чого бідні? Бо дурні. Ачого дурні? Бо бідні. Це про нас, про українців. Маючи незбагненно багату землю, та роботящий народ, не живемо, а доживаємо віку, без будьякої надії на майбутнє.
Ну хіба не дурні?
30 років терпимо пройдисвітів, які набиваючи кишені грошима, потішаються над нами, придумуючи все нові і нові байки про те що: «Москва не відразу будувалась».
Ну так, але навіщо нам Москва? У нас своя хата, і правда, і воля …
Має бути!
Подивіться цей відеоматеріал. В ньму можуть бути деякі неточності, на рівні обмовок, але в основній своїй частні все так.

Ми міняємо життя на видовища, які нам вдало демонструють шахраї при владі, на протязі всіх трьох десятків літ. Ми до того отупіли, що даємо себе дурити, сподіваючись що ось зараз прийде він - «СПАСИТЕЛЬ», покарає ненажерливих, нагодує голодних, обігріє сирот.

І знову «граблі»!
 
Скільки будемо на них танцювати одному Господові відомо… Думаю до тих пір поки не засвоїмо, що голова у людини, для того щоб думать.
Ну справді, вибираємо собі «слуг», які ні за що невідповідають. Потихеньку продають наше майно, привласнюючи наші гроші, наше здоров’я, нашу віру, а в цілому наше майбутнє і майбутнє наших дітей.
Гірко!
Якщо хтось сподівається, що відмучившись в цьому світі, в іншому черпаками їстиме манну небесну… Оближіться і запам’ятайте: «У Всевишнього, для того щоб створити Рай на Землі, інших рук, окрім ваших немає». Тому, якщо ви не здатні цього робити, для чого ви ЙОМУ потрібні взагалі.
 
Рабів до Раю не пускають!

Чмтайте також: Чого бідні, бо наївні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити